Events

نماز عید فطر ۲۰۲۰

بنام خداوند کریم

عید فطر، عید بندگی و سرسپردگی به آستان پروردگار، هنگامه بازگشت به فطرت اللهی و روز دریافت پاداش یک ماه عبادت و بندگی را به همه مسلمانان آزاده جهان خصوصا شما دوستان عزیز تبریک و تهنیت میگوییم

ضمن ابراز همدردی با کلیه آسیب دیدگان و خانواده‌ای جانباختگان گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان، در این ایام مبارک از درگاه حضرت حق خواهانیم که رفع این مشکل نموده و آرامش خاطر همگان را فراهم آورد.

بعد از یکماه روزه داری و بندگی خداوند، اکنون میخواهیم تا عید فطر را به جشن بنشینیم

“زمان بر همه شما عاشقان خداوند ، دوستداران هستی ، و مدافعین کرامت انسانی لبریز از آرامش باد”

برگزاری نماز با شکوه عید فطر ۲۰۲۰، در فضای مجازی-آنلاین، در روز یکشنبه ۲۴ می با حضور و امامت استاد عبدالعلی بازرگان

راس ساعت ۷:۳۰ صبح گردهمآیی در فضای اینترنتی ابن سینا و نوای تکبیرات
راس ساعت ۸ صبح، شروع نماز، آنلاین، به امامت استاد عبدالعلی بازرگان
علاقمندان عزیز از طریق لینک زیر به فضای اینترنیتی ابن سینا برای شرکت در نماز عید فطر بپیوندید.

طریقه نماز: از آنجا که نماز عید فطر امسال غیر حضوری و در فضای مجازی از طریق آنلاین برگزار می‌شود “اقتدا کردن به امام جماعت” جائز نمی باشد و نمازگزاران عزیز میبایست نیت نماز “فُرادا” نموده و سوره های حمد، اعلی، و شمس را همنوا با امام جماعت وبا صدای کوتاه قرائت فرمایند. همچنان لازم بتذکر میباشد که دو خطبه نماز عید فطر بخشی از نماز میباشند، که در قسمت دوم نماز توسط استاد عبدالعلی بازرگان قرائت خواهد شد و حضور نماز گزاران و گوش سپاری به خطبات همانند سایر قسمتهای نماز واجب میباشد.

همچنین، طبق سنوات گذشته، نمازگزاران می‌توانند فطریه و کمکهای مالی خود را بوسیله چک به آدرس موسسه ابن سینا درج شده در زیر این ایمیل ارسال فرمایید.
در مورد فطریه، لطفا بر روی چک خود قید فرمایید.

لازم به ذکر میدانیم که موسسه فرهنگی و آموزشی ابن سینا طبق سنوات گذشته شروع ماه مبارک رمضان و ماه شوال را با استفاده از دست آورده‌های علمی و تحقیقی جامعه اسلامی امریکای شمالی
(Islamic Society of North America )
اعلام می‌کند. بنابراین روز یکشنبه ۲۴ ماه می روز عید فطر اعلام می‌شود. بطور قطع فرد فرد عزیزان می‌توانند با رجوع به منابع و تحقیقات خود، عید فطر را تعیین و برگزار نمایند.

جهت استفاده از مجموع سخنرانی لطفا حدود ساعت ۶:۲۰ دقیقه در اطاق اینترنتی زوم حضور یابید
لطفا جهت حضور اینترنتی در برنامه های موسسه ابن سینا در ماه مبارک رمضان بر روی
لینک زیر کلیک فرمایید

Link: https://us02web.zoom.us/j/6942199222

از کلیه شما عزیزان تقاضا می‌شود میکروفن ها و دوربین‌های نصب شده در ادوات اینترنتی خود را قبل از ورود به جلسه خاموش فرمایید.

Back to top button
Close