EventsNews

اطلاعیه تغییر تاریخ مراسم بزرگداشت دکتر لوئیسون

📝اطلاعیه کنسلی برنامه این هفته‌ی بزرگداشت زنده یاد دکتر #لوئیسون و انتقال برنامه به هفته آینده

📍برنامه بزرگداشت زنده‌یاد لوئیسونِ موسسه ابن‌سینا، از تاریخ پنجشنبه ۱۶ آگوست ۲۰۱۸ به روز پنجشنبه ٢٣ اگوست ۲۰۱۸ از ساعت ٦ تا ٨ بعد از ظهر تغییر یافت.

📝جزییات بیشتر این تغییر به شرح زیر اعلام شده است:

  1. ✅بدینوسیله به اطلاع می‌رساند با توجه به اینکه به اطلاع موسسه ابن سینا رسانده شد که جمعی از شرکت کنندگان «كنگره ايران شناسي در دانشگاه ايالتي كاليفرنيا-ارواین»، هم تصميم گرفته‌اند که همزمان با برنامه موسسه ابن‌سینا، برنامه بزرگداشتی براي دكتر لويسون در روز پنجشنبه ١٦ اگوست در محل آن كنگره در UCI برقرار نمايند، بدینوسیله مدیریت موسسه ابن‌سینا تصمیم گرفت برنامه‌ی خود در این پنج‌شنبه را به علت همزمانی مذکور، کنسل و به هفته بعد انتقال دهد تا هر دو مراسم با حضور همه ما علاقمندان این اندیشمند گرانمایه، هرچه باشکوهتر برگزار گردد.

✅از این رو، به اطلاع علاقمندان ایشان در جنوب کالیفرنیا می‌رساند که مراسم بزرگداشت ياد و خاطره دكتر لويسون را كه قرار بود در روز پنجشنبه ١٦ اگوست در موسسه ابن‌سينا برگزار شود، به روز پنجشنبه ٢٣ اگوست از ساعت ٦ تا ٨ بعد از ظهر موكول مي‌شود

✅با سپاس از همراهی همیشگی شما عزیزان، حضور گرم شما هموطنان عزيز در هر دو برنامه‌ی ۱-این هفته UCI و ۲-هفته آینده موسسه ابن‌سینا در هفته آتی، را پاس می‌داریم که نشانه عشق و علاقه همگی ما به ايران زمین، تعاليم عرفاني، و فرهنگ و ادب ايرانی می‌باشد.
✅ضمنا جزئیات بیشتر برنامه در موسسه ابن‌سينا متعاقبا به اطلاعتان خواهد رسيد.
باتشکر
مديريت موسسه فرهنگی و اموزشی ابن‌سينا

 

Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close